BCAA+

5,00
Fiyat : 64,00TL(KDV Dahil)

 • Kas proteini sentezi için 3.5g Leucine
 • Dehidrasyon önleyici ve performans arttıran elektrolit içerir
 • Sıfır şeker ve karbonhidrat
 

SKT: 12.2020
3,6 TL/SERVİS

KAS KAYBINI ÖNLER VE KAS PROTEİNİ SENTEZİNİ ARTTIRIR

Her servisinde 7g BCAA ve Glutamine ek olarak elektrolit içerir - Bu sayede krampları önler, performansı arttırır

Antrenman esnasında kas dokusu yıkıma uğrar. Zor elde edilen kas dokusunu kaybetmemek için bunu dengelemek gerekir. BCAA aminoasitleri kas proteini sentezini tetikler ve bu sayede kas yıkımını durdurmaya yardımcıdır.

INSTANT BCAA+ kolay karışan, BCAA aminoasitlerini 2:1:1 oranında içeren üründür. Bu aminoasitler vücutta üretilemeyen ve sadece beslenme ile alınan temel amino asitlerdir.

 • Kas dokusu kaybını önlemeye yardımcıdır, kas proteini sentezini tetikler
 • Fiziksel ve mental yorgunluğu düşürür, reaksiyon süresini azaltabilir - Özellikle sporcular için çok faydalıdır
 • Yağ yakımını arttırabilir

SIK SORULAN SORULAR


 • INSTANT BCAA+ bana nasıl faydalı olabilir?

  BCAA kas yapmak veya vücut yağ oranını düşürmek isteyen kişiler için idealdir.

  Kas yapmak isterken yüksek miktarda protein tüketmek şarttır. BCAA'lar ise diğer protein ürünleri ile birlikte antrenman öncesi veya esnasında tüketilebilir.

  Yağ oranını düşürmek isteyen birisi için de BCAA'lar oldukça kullanışlıdır. Düşük kalorili bir beslenme düzeni içerisinde yüksek miktarda protein tüketmek kas kaybını önlemek için önemlidir, BCAA özellikle bu konuda etkilidir. Antrenman yapmak ve düşük kalori tüketmek kasların yıkılmasına sebep olabilir ve antrenman öncesi veya sonrasında BCAA tüketmek bu yıkımı durdurmak için fyaydalıdır.

 • INSTANT BCAA+'yı ne zaman tüketmeliyim?

  INSTANT BCAA antrenman öncesi veya esnasında tüketilebilir. Tercihen gün içerisinde alınarak da kaslara sürekli amino asit sağlanmış olunur.

 • INSTANT BCAA+'yı diğer ürünlerle karıştırarak tüketebilir miyim?

  Özellikle whey protein ürünleri BCAA bakmından zengindir ancak isteğe bağlı olarak BCAA eklenebilir. Öte yandan soya proteini gibi vegan protein kaynakları BCAA açısından whey proteini kadar zengin değildir ve dolayısıyla BCAA eklemek faydalı olabilir. Bunun dışında kolay karışabilmesi ve lezzeti açısından diğer amino asit, kreatin veya yulaf ile bile tüketilebilir.

Benzer Ürünler