Hakkımızda

Proteinocean 2016 yılında kurulmuştur. Kurulduğu günden itibaren sağlıklı hayat tarzını daha kolay ve ulaşılabilir hale getirmeyi misyon edinen Proteinocean, sporcu gıdası üretimini kendi bünyesinde gerçekleştirmekte ve doğrudan müşteriye ulaşarak kaliteli ürünleri avantajlı fiyata sunmaktadır.
 
Dünya trendlerini yakından takip eden Proteinocean, birçok ürün gamında Türkiye’yi ilklerle tanıştırmayı amaç edinmiştir. Ürünlerimizin kalitesi konusunda ise kesinlikle taviz vermiyoruz. Konu yediğimiz ürünlere geldiğinde kaliteden ödün verilmesinin söz konusu olamayacağını biliyoruz.
 
Kaliteyi daha uygun fiyatlara sunabilmek içinse sadece birkaç büyük tedarikçi ile çalışarak ve bu sayede uzun süreli iş ilişkileri kurarak daha avantajlı fiyatlar ile hammaddeleri satın alabiliyoruz. Süt kaynaklı protein tozlarımızın hepsi Avrupa kalite standartlarına uygun üretim yapan dünyanın en büyük üreticilerinden temin edilmektedir. Diğer ürünlerimizin büyük kısmı ise Amerikan firmalarından tedarik edilmektedir.
 
Bizi diğer markalardan ayıran bir diğer farkımız ise, ürün içeriği ve besin değerleri konusundaki şeffaflık anlayışımız. Alacağınız ürünün içinde hangi maddelerden ne kadar olduğunu net bir şekilde görebilmenin ve bu bilgiler ışığında karar verebilmenin herkesin hakkı olduğuna inanıyoruz. Bu sebeple de her ürün için besin değeri tablosu ve %100 içerik listesini ürün sayfasında ulaşılabilir hale getirdik.
 

MİSYONUMUZ

Bireylerin yaşam kalitelerini arttıran ve sağlıklı yaşamı destekleyen gıdaların ürünleri kaliteden ödün vermeden herkese ulaşılabilir hale getirmek.
 

VİZYONUMUZ

Sporcu gıdası sektörünün en sevilen markası, en güvenilen kuruluşu ve lider şirketi olmak.
 

DEĞERLERİMİZ

Disiplinli, heyecanlı, çalışkan, başarı odaklı ve takım ruhuna sahip olmak Karşılıklı güvene dayalı, dürüst, samimi, saygın ilişkiler kurmak ve sürdürmek İşimizin uzmanı olmak için kendimizi sürekli geliştirmek