İade & Teslimat 

 

Almış olduğunuz ürünü, ambalajını açmadan/tahrip etmeden/bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren on dört (14) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz.

 

İade & TeslimatAlmış olduğunuz ürünü, ambalajını açmadan/tahrip etmeden/bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren on dört (14) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz.

 

Aldığınız ürünü belirtilen süreler içinde iade etmeden önce aşağıdaki adımları izlemeniz gerekmektedir:

1. destek@proteinocean.com adresine sipariş numaranızı içeren bir e-posta atmanız gerekmektedir.  

2. Proteinocean.com bu e-postayı aldıktan sonra ürünü nereye ve nasıl iade edeceğinizi size bildirecektir.

3. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra paranız en kısa süre içerisinde kartınıza iade edilecektir veya hesabınıza yatırılacaktır.

 

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzun varsayıldığını unutmayınız. Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünün iadesi kabul edilmez.